Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Güzel Koku Görmek

Rüyada Güzel Koku Görmek

Rüyada Güzel Koku Görmek

Rüyada güzel koku görmek; rüyayı gören kişinin, yakın çevresindeki eş, dost ve akrabalarına karşı davranışlarından ve yaptığı iyiliklerden dolayı onlar tarafından çok sevilip sayılacağına işaret eder. Kişinin yakın zamanda tanışacağı bir kimse ile birlikte çok fazla vakit geçireceğine ve birlikte olacaklarına delalet eder.

Rüya sahibinin sosyal hayatında yaşayacağı güzel hadiseler ile birlikte iş hayatındaki veriminin de artacağına ve uzun süredir beklediği hayırlı ve güzel bir olayın gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin maddi yönden iyileşerek mal, mülk gibi yatırımlar yapmaya başlayacağına ve eline geçen paranın bir ömür boyu rüya sahibine yeteceği rivayet edilir.

Bir başka rivayete göre de rüyada güzel koku görmek, rüyayı gören kişinin geçmiş yaşamında yaşadığı bütün sıkıntıları unutacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören bir bekar bir kadın ise yakın zamanda evleneceğine, rüyayı gören erkek ise yakın zamanda önüne büyük bir fırsat çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin başına gelebilecek tüm kötü olaylardan korunup kollanacağı anlamına gelir.

Rüyada Güzel Koku Satan Birisini Görmek

Rüyada güzel koku satan birisini görmek, rüyayı gören kişinin maddi yönden sıkıntı çeken kimselere büyük bir hayırda bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olan insanlara hiç düşünmeden yardıma koşacağına delalet eder. Kişinin saf kalbi sebebiyle yaptığı yardım ve iyiliklerin bir gün önüne çok güzel bir şekilde çıkacağı rivayet edilir.

Rüyada Güzel Kokuyu Vücuda Sürmek Görmek

Rüyada güzel kokuyu vücuda sürmek görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük bir başarıya ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında adından oldukça çok söz ettireceğine, yaptığı faydalı projeler ile insanlara iyi bir şekilde hizmet edeceğine delalet eder.

Kişinin aldığı kararlarda hiçbir zaman yanılmayacağına, yakın çevresindeki eş, dost, akrabasına bir nevi danışmanlık yapıp onlarla arasındaki bağı kuvvetlendireceği anlamına gelir. Eğer rüya sahibi güzel kokuyu başkasının vücuduna sürdüğünü görüyorsa o kişiye maddi ve manevi anlamda çok yardımı dokunacağına, o kişinin bir yerlere gelmesinde el ayak olacağına delalet eder.

Rüyada Güzel Kokan Yerde Bulunmak

Rüyada güzel kokan yerde bulunmak; rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde etrafındaki kötü insanlardan kurtulacağına, daha huzurlu ve daha mutlu bir hayat süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin başına gelebilecek bütün belalardan korunacağına delalet eder. Kişinin yakın çevresindeki insanlara daha iyi ve güzel davranıp onlarla birlikte eğlenceli vakit geçireceği anlamına gelir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz