Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İş Arkadaşı Görmek

Rüyada İş Arkadaşı Görmek

Rüyada İş Arkadaşı Görmek

İşinde başarılı ve saygın, oldukça da büyük bir mevkide olan, insanlığı ile de örnek olan bir kimsenin yardımını alacağına, kendisine iyi gelecek olan konuşmalar yapıp mutlu olacağına işaret eder. Sağlığına kavuşmasının yanında çok da kazançlı olacağı bazı olaylara gireceğine, hem manevi açıdan hem de maddi açıdan kazançlı çıkacağına haber verir. Etrafında sevdiği ve birlikte güzel işler becerdiği dostlarını biriktireceğine, onlarla güzel işler yapacağına yorulur. Uzun zamandan beri çekilen sıkıntının ardından huzura ve feraha ermeye, sevdikleri ile kutlama yaparak hoş sohbet etmeye ve kahkaha atmaya yorulur.

Rüyada Arkadaş Görmek 

Kişinin son zamanlarda kollarını sıvayarak bir hevesle girdiği işlerde çok büyük başarılar elde edeceğine ve hem kendisini hem de çevresini gururlandıracağına haber verir. İşte elde edilecek başarıya yorulmasının yanında maddi olarak refaha ermeye ve borcu varsa temizlemeye yoksa da artık daha konforlu bir yaşamaya habercidir.

Rüyada Hasta Arkadaş Görmek 

Canını sıkacak olan bir haber almaya ve beklenmedik bir anda karşılaşılacak sağlık sorununa, hastalığa, üzücü habere işarettir.

Rüyada Kötü Arkadaş Görmek 

Hüzünlü ve tartışmalı, kırgınlıkların olacağı bir muhabbete girmeye, dostları ile bazı şeyleri açıkça konuşarak dert sahibi olmaya yorulur. Can sıkıcı ve huzurunu bozacak olan bazı konuşmalara girmek zorunda kalmaya delalet eder.

Rüyada Arkadaşı İle Kavga Etmek 

Kendisi için özel olan ve sır olarak sakladığı bir şeyi en sonunda ele vereceğine ve bu durumdan da sıkıntı duyacağına, üzüleceğine yorulur. Bazı sorunlarla baş etmesi gerekecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz