Rüyada İş Arkadaşı Görmek

Rüyada İş Arkadaşı Görmek

Rüyada iş görmek, rüya sahibinin uzun süredir içinde olduğu maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder. Kötü ve sıkıntılı günlerin geride kalacağına hatta maddi açıdan yükselişe geçileceğine yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin saygın dostlarından birinden yardım alarak, rahata ve düzlüğe çıkacağına yorulmaktadır. Genel olarak hayırlı ve kısmetli işlere yorulur. Eğer rüya sahibi bekarsa, yakın vakitte kısmetinin açılacağına ve ömür boyu seveceği biriyle dünya evine gireceğine delalet eder. Kişi evliyse, yakında evlat sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaş görmek genel olarak iş yaşamında elde edilen başarılara ve kazanılan yüksek paralara yorulur. Rüya sahibinin yakın zamanda giriştiği işlerde büyük başarılara imza atacağına ve bu başarıların ona yüksek gelirlerle döneceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada görülen arkadaş, sağlıklı olmaya ve hane içinde huzurun hakim olmasına da yorulmaktadır.

Rüyada Hasta Arkadaş Görmek

Rüya sahibinin yakın vakitte alacağı olumsuz ve kötü haberlere delalet eder. Kişinin yakınlarından birinin vefat haberini alacağına ve bunun neticesinde büyük üzüntü duyacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

Epeydir saklanılan bir sırrın ayyuka çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin yakın arkadaşının sırrını tutamayıp, dillendireceğine ve bunun neticesinde dostuyla büyük kavga edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada Kötü Arkadaş Görmek

Rüyada kötü arkadaş görmek, gerçek anlamında olduğu gibi değerlendirilir. Rüya sahibinin yaşamında olumsuz gelişmelerin yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan zarara uğrayacağına yorulur. Aynı zamanda alınacak kötü haber şeklinde de yorumlanmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz