Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İş Değişikliği Görmek

Rüyada İş Değişikliği Görmek

Rüyada İş Değişikliği Görmek

Rüyada iş değiştirdiğini görmek gerçek hayatta da rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında oluşacak değişikliklere işaret etmektedir. Kişinin karşısına güzel fırsatlar çıkacağına ve bu fırsatları değerlendirerek, çok yüksek mevkiilere geleceğine yorulur. Aynı zamanda uzun süredir çekilen maddi ve manevi tüm sıkıntıların, dertlerin yakın vakitte geçeceği anlamına da gelmektedir. Rüyada bulunan işin nasıl olduğuna göre bazı tabirciler tarafından farklı yorumlar getirilebilmektedir.

Eğer rüyada bulunan iş iyiyse; kişinin karşısına güzel ve hayırlı fırsatların çıkacağına yorulur. Fakat bulunan işler kötüyse; rüya sahibinin karşılaşacağı sıkıntı ve dertlere delalet eder.

Rüyada İşten Ayrılmak

Rüyada işten ayrılmak rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında olacak olan değişimlere işaret eder. Kişinin hali hazırdaki işini terkedip, yeni ve hayırlı işlere atılacağına yorulur. Aynı şekilde ikili ilişkilerde de bariz değişikliklerin olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisi için hayırlı biriyle tanışıp, evlilik yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada İş Kurmak

Rüyada iş kurmak yapılan işler neticesinde rüya sahibinin büyük paralar kazanacağına ve çevresi tarafından daha saygın biri olacağına yorulur. Kişinin maddi sıkıntılarının düzeleceğine ve çok yüksek mevlalar kazanacağına delalet eder. Hak yolundan kazanılan parayı yine çevresindeki yardıma muhtaç insanlara dağıtacak ve yardımlarını esirgemeyecek kimseye işaret eder.

Rüyada Başka Bir İşte Çalışmak

Rüyada kendisinin işinde değil de, bir başkasının işinde çalıştığını görmek; iş hayatında yaşanacak olumsuzluklara yorulur. Rüya sahibinin çalışma arkadaşları ve patronuyla yaşayacağı sıkıntılara işaret eder. Kişinin hayal ettiği mevkiiye yükselememesi şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz