Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İtmek Görmek

Rüyada İtmek Görmek

Rüyada İtmek Görmek

Rüyada herhangi bir şeyi ittiğini görmek, kişinin elindeki şartlarını zorlamasına ve her türlü engele, zorluğa rağmen olanakları sonuna kadar kendi lehine çevirmesine yorulmaktadır. Zor koşullara rağmen verilen, gösterilen çabaya işaret eder. Rüyada itmek görmek, itilen eşyaya veya kişiye göre farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Arkadaşını İttiğini Görmek

Rüyada arkadaşını ittiğini görmek; zor durumdaki arkadaşını hayatını yoluna koyması için motive etmek ve tüm imkansızlıklara rağmen dostunu onun iyiliği için zorlamak, harekete geçmesini sağlamak anlamına gelmektedir. Arkadaşını yaşamını ve işlerini düzene koyması için zorlamak, motive etmek ve destek olmak olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kapı İttiğini Görmek

Rüyada kapı ittiğini görmek, rüya sahibinin var gücüyle imkansızlıklarından ve içinde bulunduğu kötü durumdan çıkma çabasında olduğunu göstermektedir. İş arayan kimse için tüm kapıları çalacağına ve bir takım beklentilerinden fedakarlık ederek, sonunda sevdiği işi bulacağına delalet eder. Bekar olan kimseler içinse rüya, kişinin sevdiği bir kimseyle aşk yaşamak ve birlikte olmak için her türlü fedakarlığı yapacağına ve o kişiyi elde etmek için zorlu yollardan geçeceğine yorumlanmaktadır. Kapı ittiğini görmek rüyası kısacası kişinin son enerjisiyle iş veya gönül ilişkisi konusunu çözüme kavuşturma çabasına delalet etmektedir.

Rüyada Duvar İttiğini Görmek

Rüyada duvar ittiğini görmek; hırslı, kudretli ve güçlü kimseye işaret eder. Rüya sahibinin her türlü zorluğa rağmen tek başına göğüs gererek mücadele ettiğine, tüm engelleri aştığına ancak aşırı hırsından ve mücadeleci yapısından ötürü yıpranacağına yorulmaktadır. Şartları zorlamaya ve sonunda istediğine kavuşmaya işaret eder.

Rüyada duvar ittiğini görmek bazı tabirciler tarafındansa yeni işe girmeye ve yeni bir ilişkiye başlamaya delalet etmektedir. Zor da olsa rüya sahibinin yeni başlangıçlar yapmayı başarabileceğine, verdiği mücadeleden her daim galip çıkacağına yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz