Rüyada İyi Birini Kötülemek Görmek

Rüyasında devamlı birilerini kötülemek ya da dedikodu yapmak görüyor ise bu durum etrafında kendisinin arkasından konuşan, dedikodusunu yapan ve kötülüğünü isteyen bir çok insanın var olduğuna delalet eder. Aynı zamanda kendisinin insanlar içerisindeki itibarını, saygınlığını yitirmesine sebep olacak olaylar yaşayacak, bu dedikodular yüzünden insanların onu yanlış tanımasına da sebep olacaktır. Etrafındaki değersiz ve bu şekilde dedikodu yapanları çıkarması, uzaklaşması ve onlarla olan iletişimine bir çizgi çekmesi gerektiği tavsiye edilir.

Rüyada Dedikodu Duymak 

Gerçek anlamında da bu şekilde olabilir ve kendisi hakkında dedikodu yapıldığını duyacak ve bu durum da can sıkıcı sorunların içerisine gireceğine, toplumdaki saygınlığını yitirmeye, itibarının giderek düşeceğine haber verir.

Rüyada Gıybet Etmek 

Elindeki ve avucundakini kaybetmeye, işlerinin de daha kötü gideceğine, insanlarla arasındaki iletişimin bozulacağına, dert ve tasaya bürüneceğine delalet eder.

Rüyada Birisinin Dedikodusunu Yapmak 

Rüyayı gören kişinin hayatında olumsuzlukların olacağına ve maddi sorunlar çekerek fakirleşeceğine, elindeki avucundakini yitirerek zor durumda kalacağına delalet eder.

Rüyada Birisini Kınadığını Görmek 

Sevdiği ya da tanımadığı birisini kınadığını görmek genel olarak hayatında olumsuzluklar olacağına, borç ve harç içerisine gireceğine işlerinin yolundan çıkacağına haber verir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz