Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kadın Akıntısı Görmek

Rüyada Kadın Akıntısı Görmek

Rüyada Kadın Akıntısı Görmek

Çalıştığı işte iyi paralar kazanacağına ve bu paralarla da kendine yatırım yapacağına delalet eder. Yatırımını daha çok mala mülke yapacak ve gayrimenkul birikimine gideceğine delalet eder. Kişinin çalışmaları ve mesleğinin gidişatı ile daha yüksek paralar kazanacağına ve elindeki mal ve mülkünün çok fazla olacağına, parasını daha çok maddeselliğe harcayacağına ve devamlı ev, araba, giysilere boğulacağına delalet eder.

Rüyada  Akıntı Görmek 

Kısa zamanda iş yerindeki emeğini arttıracağına ve adını duyulur hale getirecek bir başarıya imza atarak projeleri ile namını yürüteceğine delalet eder. Kişinin kendi başarısını hem işlerinde oluşturacağına hem de hayat boyu başarıyı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Akıntıya Kapılmak

Kişinin kendisinden başka kimseye yapacağı işte güvenmediğine ve bir işi mutlaka kendisinin yapması durumunda rahat olduğuna delalet eder. Bu hareketleri ile etrafındaki insanları kendisinden uzaklaştıracak ve kendi iyiliğine olan bir durumun oluşmasını önleyecektir diye yorumlanır. Karakter çelişkilerinin yaşanması ve fazla özgüvenin zararlarını ifade eder.

Rüyada Su Akıntısı Görmek 

Sabırlı bir kişiye ve çalışarak birikim yapmaya, yapılan birikimle de ev almaya, araba almaya en sonunda ihtiyaçlarını gidererek en sonunda sevdikleri ile oturarak sevinçle bir kutlama yapacağına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz