Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

Yemek yemeyi hayat görüşü ve hayattaki tek zevki haline getirmiş olan bir kimse olduğuna delalet eder. Borç batağına da düşse, parasızlık da çekse ne olursa olsun yemeğinden asla kesmeyeceğine ve onun için yemek yemenin çok önemli olduğuna delalet eder. En zevkli ve mutlu zamanlarının yemek yerken olduğuna haber verir. Aynı zamanda damak tadının güzelliğine, yemek yemekten de yapmaktan da iyi anladığına delalet eder. Fazla boğazına düşkünlüğe ve obazite hastalığının başlangıcına ya da varlığına da habercidir.

Rüyada Karpuz Görmek 

İşini alnının akıyla yapmaya ve başarılı olmaya, parasını kazanarak bol kazançlı ve birikim yapabilecek bir hayatının olacağına, paranın parayı çekeceğine ve malının mülkünün artacağına delalet eder. Kazançlı ve bol paralı bir hayatın habercisidir.

Rüyada Karpuz Yemek 

Şanslı ve hayattaki fırsatlarının bol olacağına, yediğinin içtiğinin eksik olmayacağına ve bol kısmetli olacağına, maddi gücünün yüksek olacağına delalet eder.

Rüyada Karpuz Almak 

Her zaman yapmak istediği ama ne para ne de zaman bulamadığı bir işe en sonunda kollarını sıvayacak fırsatı bulacağına ve dilediği işe pür dikkat odaklanarak yapmaya başlayacağında delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz