Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kavurmak Görmek

Rüyada Kavurmak Görmek

Rüyada Kavurmak Görmek

Rüyada kişinin bir şey kavurduğunu görmesi hayra alamet etmez. Rüya sahibinin girdiği işte başarısızlığa, mal ve mülkte kayıplar yaşayacağına, sevdiği birisi ile arasının açılacağına ya da bir hastalık geçireceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada kavurduğunu görmek baht açıklığı şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin rüyasında gördüğü şeye göre farklı yorumlanır.

Rüyada Et Kavurduğunu Görmek

Rüya sahibinin işlerinin kötüye gideceğine, yapılacak ortaklıklarda zarara uğramaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin mal varlığında kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin gördüğü et çeşidine göre rüya yorumları da değişiklik gösterir. Kirpi eti kavurmak, bir yakınının doğal olmayan ölümüne işaret eder. Keçi eti kavurmak, rüya sahibine bir iftira atılacağına ancak tez zamanda gerçeğin açığa çıkacağına işaret eder. Balık eti kavurmak, kişinin ihtiyaç duyduğu bir zamanda eline para geçeceği şeklinde yorumlanır. Tavuk eti kavurmak, rüya sahibinin zor zamanında aile büyüklerinden yardım görmeye, dinlediği nasihatlarla işlerini yoluna koyacağına işaret eder. Kuzu eti kavurmak, rüya sahibinin mantıklı olmayan ve kendisini zarara sokacak fikirleri olduğuna, bu fikirleri değiştirmeye çalışması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Keklik eti kavurmak, rüyayı gören kişinin uzun zamandır planladığı bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuktan iyi haberlerle döneceğine işaret eder. Tavşan eti kavurmak, rüya sahibinin toplum içerisinde şöhretinin artacağına, sevilen ve saygı duyulan işler yapacağına işaret eder. At eti kavurmak, kişinin hayatının bir döneminde acı ve üzüntüye boğulacağına işaret eder.

Rüyada Soğan Kavurduğunu Görmek

Rüyasında soğan kavurduğunu gören bir kişinin haram mal yediğine, keder ve üzüntüyle baş etmek zorunda kalacağına, kötü niyetli insanlarla iş birliği yapmaya işaret eder. Rüya sahibinin kendi rızasıyla çıkarları doğrultusunda iş yaptığına ve başkasının zarara uğramasına neden olmaya işaret eder. Bazı yorumculara göre rüyada soğan kavurmak, rüya sahibinin uzun zamandır görüşemediği dostları ile bir araya gelmesine gelmesine, şansının açılacağına ve kısmetlerin ona doğru geleceğine, rüyayı gören kişinin işlerinde kimseye muhtaç olmadan ilerleyeceğine ve bol miktarda kazanç elde edeceğine işaret eder. Soğanı kavururken yandığını görmek, rüya sahibinin sevdiği birinin acı içinde ölmesi ya da kişinin ölümüne sebep olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Patates Kavurduğunu Görmek

Rüyasında patates kavurduğunu gören bir kimsenin toplum içerisinde tanınan ve sevilen biri olduğuna ve bu durumun devam edeceğine yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyada patates kavurmak, rüya sahibinin kötü niyetli kimselerle ağız birliği yapacağına ve o kişilerle dost olacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre de rüyada patates kavurmak, rüyayı gören kişinin önceden birine iftira attığına ve bu iftira attığı kimsenin kendisinden hesap soracağına, rüya sahibinin vicdan azabı çekeceğine işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz