Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kereviz Görmek

Rüyada Kereviz Görmek

Rüyada Kereviz Görmek

Rüyada kereviz görmek; rüyayı gören kişinin yaptığı ibadetlerin sadece göstermelik olduğuna, sahte dindarlık yapıp insanları kandırmaya çalıştığına, yalnızca kar amacı güttüğü için ibadet yaptığına işaret eder.

Rüya sahibi aynı ibadette olduğu gibi iş hayatında da yalnızca göstermelik işler yaptığına, olağandan farklı vaatler vererek insanları kandırdığına ve onların rızıklarıyla oynadıklarına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi emek harcayıp bir takım kazançlar sağlayan insanların üstünden para harcamaya ve çok gizli sırları ağızdan ağza yaymaya işaret eder.

Rüyada Taze Kereviz Görmek

Rüyada taze kereviz görmek; rüyayı gören kişinin geçmişinde yaşadığı sıkıntı, dert, keder ve problemlerin üstesinden geleceğine, rüya sahibinin moralini bozan sıkıntı, dert, kederin son bulduktan sonra mutlu ve güzel bir yaşama kavuşacağına, sosyal hayatında yeni bir birliktelik başlayıp çoluk çocuğa karışacağına işaret eder. Rüya sahibinin sosyal hayatında yaşadığı bu güzel ve olumlu gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, çok yakın bir zaman içerisinde girdiği büyük bir projeden yüksek miktarda para kazanacağına ve daha büyük işlere imza atıp yakın çevresinde parmakla gösterilen, saygı değer bir kişi olacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada taze kereviz görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde yaşayacağı küçük sıkıntıların artarak rüya sahibine zarar vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu süreç içerisinde meydana gelen sıkıntılara çözüm ararken yıpranacağına ve sağlık problemlerinin baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada Kereviz Yemek

Rüyada kereviz yemek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde ki eş, dost ve akrabaları arasında çok güvenilen ve çok sevilen biri olduğuna, rüya sahibinin söylediklerini tabiri yerindeyse kulaklarına küpe yaptıklarına işaret eder. Rüya sahibinin yakın çevresindeki insanlarla arasını iyi tutup gerektiği zaman onların yardımına koşacağına ve gerektiğinde de onlardan yardım göreceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz