Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek, o kişiyle tez zamanda barışılacağına ve yine eskisi gibi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin içindeki tüm nefretin son bulacağına, içinin ferahlayacağına yorulur. Hayırlı gelişmelerin olacağına, tüm dertlerin son bulacağına işaret eder.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak İstediğini Görmek

Rüyada küs olduğun kimseyle barışmak istediğini görmek, rüyayı gören kişinin yeni bir dost edineceğine ve bu kişiye çok fazla değer vereceğine yorulur. Tanışacağı ve iyi anlaşacağı bu kişiyle girişeceği yeni işlerde başarılı olacağına ve aralarının hiç bozulmayacağına delalet eder.

Rüyada Küstüğünü Görmek

Rüyada küstüğünü görmek, gerçek anlamının tam tersi şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresindekilerle bağlarını kuvvetlendireceğine, yeni iş ilişkileri kuracağına delalet eder. Hayırlı işlere işaret eder.

Rüyada Küstüğünü ve Barıştığını Görmek

Rüyada küstüğünü ve o kişiyle barıştığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafındaki kimselerle tartışmalar yaşayacağına arasının bozulacağına delalet eder. Kişinin son zamanlarda girişeceği işlerde başarısızlığa uğrayacağına, bu başarısızlıklardan ötürü maddi hasar göreceğine yorulur.

Rüyada Biriyle Küstüğünü Görmek

Rüyada biriyle küstüğünü görmek tam tersi şekilde hayırlı gelişmelere yorulur. Birden bire müjdeli haber alınacağına, bu haberden ötürü büyük kıvanç duyulacağına delalet eder. Yeni ortaklık kuracağına ve bu ortaklıktan büyük paralar kazanacağına işaret eder.

Rüyada Küs Olduğu Biriyle Barıştığını Görmek

Rüyada küs olduğun kimseyle barıştığını görmek, o kimsenin başına kötü olayların geleceğine ve tez zamanda haberinin geleceğine delalet eder. Genellikle olumsuz ve tatsız olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Dargınlık Görmek

Çekilecek yoksulluk ve maddi imkansızlıklara işaret eder. Rüya sahibinin maddi açıdan zor dönemlerden geçeceğine, büyük borç batacağına gireceğine delalet eder. Maddi sorunların hane içinde kavgalara ve tatsızlıklara sebebiyet vereceğine yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz