Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Kuyruk Yağı Görmek

Rüyada Kuyruk Yağı Görmek

Rüyada Kuyruk Yağı Görmek

Sıkıntılı bir hayatın içindeyse en sonunda dertten ve tasadan kurtulacağına, olumlu gelişmeler yaşayarak ve sakin bir karakter oluşturarak ilişkilerini düzene sokacağına delalet eder. Sağlıklı ve huzurlu bir hayata da adım atacak ve artık eskisinden daha güçlü olacak, psikolojik olarak da rahat ve olumlu bir kişilik oluşturacaktır. Hayattaki bu gelişmelerini de elinden geldiğince sabır, emek ve çalışma ile yapacaktır. Maddi kazancının da bol olarak ilerleyeceği ve borçlarının kalmayacağı, daha konforlu maddi yönden eksiksiz bir yaşam süreceğine delalet eder. Hayattaki başarısı ile ünlü olur ve ismi nam salar bu sayede de tanınır ve taktir görür.

Rüyada Kuyruk Yağı

Bir sürdir çekilen sıkıntıların son bulacağına, emeklerin karşılığını almaya ve en sonunda başarıya ulaşarak emeklerinin karşılığını almaya, çabalarının meyvesini toplamaya delalet eder. Başarılı ve en sonunda kendine güvenini kazanacağı bir pozisyon yaratacağına ve her işinde de başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Domuz Yağı Görmek

Kişinin dostlarından yana mutlu olmayacağına ve zarara uğrayacağına, olumsuzluklarla karşılaşıp dost kazığı yiyeceğine delalet eder. Kötü ve olumsuz şeyler yaşanarak mutsuz olunacağına haber eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz