Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Müstehcen Şeyler Görmek

Rüyada Müstehcen Şeyler Görmek

Rüyada Müstehcen Şeyler Görmek

Rüyada müstehcen şeyler görmek, rüyayı gören kişinin hayatında gerçekleşecek olan bir takım güzel ve hayırlı olaylara işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer bekar bir kadınsa yakın zamanda karşılaşacağı iyi görünümlü, maddi hali yerinde bir erkekle birlikte olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi eğer bir erkekse iş hayatında atacağı adımlar ile birlikte büyük bir projenin gerçekleşmesini sağlayıp yüksek bir mevkiye ulaşacağı rivayet edilir.

Rüya sahibinin hayatında vereceği kararlardan hiçbir zaman pişman olmayacağı, yakın çevresindeki eş, dost ve akrabasıyla beraber huzurlu ve eğlenceli bolca zaman geçireceği anlamına gelir.

Bir başka rivayete göre de rüyada müstehcen şeyler görmek; rüyayı gören kişinin geçmiş hayatında yaptığı bir takım kötü şeylerin yakın zaman içerisinde önüne çıkacağına, bunlardan dolayı çok pişman olup moralini bozacağına işaret eder. Rüya sahibinin zorlu ve sıkıntılı bir dönemden geçeceğine fakat bu dönemin kısa süreli olacağına, bu dönemde aldığı kararlarda çok tedbirli ve dikkatli olması gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Müstehcen Şeyler Yapan Birilerini Görmek

Rüyada müstehcen şeyler yapan birilerini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde iş hayatında yaşayacağı güzel şeylere işaret eder. Rüya sahibinin önüne çıkan fırsatları değerlendirerek iş hayatında büyük bir başarıya imza atacağına delalet eder. Kişinin iş hayatında hep hayalini kurduğu yüksek gelire ve yüksek mevkiye ulaşacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin geçmiş hayatında yaşadığı tüm dert, sıkıntı ve kederleri bir kenara bırakıp bundan sonraki hayatında işiyle meşgul olacağına, kariyer yolunda önüne hiçbir engel çıkmayacağına alamet eder.

Bir başka rivayete göre de rüyada müstehcen şeyler yapan birilerini görmek; rüyayı gören kişinin aile içi huzurunun artacağına, sosyal ilişkilerini daha da sağlamlaştırıp çevresindeki insanlar ile birlikte güzel zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada Müstehcen Kıyafet Görmek

Rüyada müstehcen kıyafet görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde tanışacağı bir kimse ile birlikte olacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş ortamında tanışacağı birisiyle eğlenceli ve güzel zamanlar geçirip evliliğe doğru yol alacağına ve bu kişi ile birlikte ömrünün sonuna kadar mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Müstehcen Film İzlediğini Görmek

Rüyada müstehcen film izlediğini görmek, rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hem iş hem de sosyal hayatıyla ilgili hayalini kurduğu güzel ve hayırlı şeylerin yakın zaman içerisinde gerçekleşeceğine ve kişinin mutluluğunun uzun bir süre boyunca devam edeceğine alamet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz