Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Parmaklarını Birbirine Geçirmek Görmek

Rüyada Parmaklarını Birbirine Geçirmek Görmek

Rüyada Parmaklarını Birbirine Geçirmek Görmek

Rüyada parmaklarını birbirine geçirmek görmek, rüyayı gören kişinin aile hayatında yaşanacak keyifli günler şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin ailesiyle birlikte güzel günler yaşayacağına ve bir arada bulunacaklarına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin işlerinde olumlu gelişmeler yaşanacağına ve kazancının artacağına işaret eden bir rüya olarak da yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işlerini büyütmesine, yeni ortaklık planları kurduğuna işaret eder.

Rüyada Başkasıyla Serçe Parmakları Birbirine Geçirmek

Rüyasında başka biri ile serçe parmaklarını birbirine geçirdiğini gören kişinin işinde elde edeceği başarılar şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerini genişletmesine ve ortaklık sağlamasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin beklemediği bir yerden gelecek teklif ile yükselmesi şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibinin kazancının artmasına ve bolluk ve bereket içinde yaşamasına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin daha önce dargın olduğu biri ile anlaşmasına, barışmasına işaret eden bir rüya şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevgili ile Parmakları Birbirine Geçirmek

Rüyasında sevgilisi ile parmaklarını birbirine geçirdiğini gören kişinin birlikte olduğu kişi ile olan muhabbetinin artacağına işaret eder. Rüya sahibinin özel hayatında her şeyin yolunda gittiğine işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer bekar ise yakın zamanda tanışacağı hayırlı bir kısmetle evlilik hazırlıkları yapmaya başlamasına işaret eder. Rüya sahibi eğer evli ise de eşi ile olan ilişkisinin artacağı ve hayırlı bir evlat sahibi olacakları şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kardeş ile Parmakları Birbirine Geçirmek

Rüyasında kardeşi ile parmaklarını birbirine geçirdiğini gören kişinin aile bağlarının kuvvetli olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ailesine bağlı, onları seven ve asla yalnız bırakmayan bir kişi olduğuna işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin mal varlığında yaşayacağı bir artışa işaret eder. Rüyayı gören kişinin beklemediği bir yerden gelecek olan maddi ve manevi destek ile rahatlayacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Düşman ile Parmakları Birbirine Geçirmek

Rüyasında düşmanı ile parmaklarını birbirine geçirdiğini gören kişinin uysal ve sevecen biri olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çevresi tarafından sevilen ve aranan bir kimse olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin dostlarının çok olduğuna işaret eder.

Ayrıca rüya sahibinin kendisine kötü davranan kişilere bile iyi niyeyle yaklaştığı, yüce gönüllü bir insan olduğu şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada düşman ile parmakları birbirine geçirmek, rüyayı gören kişinin kendisine kötülük yapan birine karşı intikam alma isteği duyduğuna ve harekete geçme niyetinde olduğuna işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz