Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Pazı Görmek

Rüyada Pazı Görmek

Rüyada Pazı Görmek

Rüyada pazı görmek rüya sahibinin şansının açık, kısmetlerinin bol olduğu anlamına gelir. Rüyasında pazı gören kişinin işlerinin açılıp kazancının artacağına, iş yerinde terfi alacağına, aile büyükleri tarafından sevilen biri olacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde yaşarken yardıma muhtaç insanları unutmadığı, onlara her daim elini uzatmaktan çekinmediği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumculara göre ise rüyada pazı görmek, rüya sahibinin sevdiği bir arkadaşı ya da eşi ile arasının üçüncü bir kişi tarafından bozulacağı anlamını taşır.

Rüyada Pazı Pişirdiğini Görmek

Rüyasında pazı pişirdiğini gören kişi hayallerine kavuşmak için çok çaba harcadığı fakat karşılığını alamadığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin uzun zamandır yapmak için uğraştığı bir işte mutlu bir sona ulaştığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin çalışkan, hırslı, gözü açık, girişken bir insan olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Pazı Yediğini Görmek

Rüyada pazı yediğini gören kişinin sağlık durumunun iyi olduğu şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibinin bir hastalığı var ise bu hastalığın şifaya kavuşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının ve üzüntüsünün alacağı bir haberle geçmesi şeklinde yorumlanır.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada pazı yediğini gören kimsenin ömrünün uzamasına işaret eder. Eğer tabakta pazı var ve rüya sahibi yiyemiyor ise, rüyayı gören kişinin gizli düşmanı olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yolunda giden bir işini engellemek isteyenlerin olduğuna ve kişinin dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Çiğ Pazı Yediğini Görmek

Rüyasında çiğ pazı yediğini görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisinin kötülüğünü isteyen kimselerle dost olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin iyice düşünmeden bir işe girmemesi ve attığı adımlarda dikkatli olması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pazı Sarması Görmek

Rüyada pazı sarması görmek, rüya sahibinin saygın biri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi pazı sarmasını kendi yapıyorsa, kendi emeği ile ulaştığı başarının sonucunda hak ettiği karşılığı alacağı şeklinde yorumlanır. Aile büyükleri ile bir araya gelme, büyük patronlarla iş yemeğine çıkma şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Pazı Topladığını Görmek

Rüyada kendi bahçesinden pazı toplayan kişinin sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılıp rızkının artacağına, hanesinde bereketin eksik olmayacağına, helal lokma yemeye işaret eder. Rüya sahibi başka birinin bahçesinden pazı topladığını görmüş ise girilecek büyük bir borç şeklinde yorumlanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz