Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Polis Aracı Görmek

Rüyada Polis Aracı Görmek

Rüyada Polis Aracı Görmek

Rüyada polis aracı görmek; rüyayı gören kişinin önemli bir iş için devlet dairesine gideceğine delalet eder. Kişinin mal, mülk devri yapacağına veya satın alacağına yorulur. Rüya aynı zamanda kişinin işlerinin yoluna girmesine, bulunduğu makamı garantilemesine ve tüm bunlarla doğru orantılı olarak gelirinin git gide artmasına yorulur.

Rüyada Polis Arabası Kullandığını Görmek

Rüyada polis arabası kullandığını görmek; mevki ve makam sahibi olmaya yorulur. Kişinin herkesin gıpta ederek bakacağı ve büyük saygı duyacağı bir meslek edineceğine yorulur. Rüya sahibinin geleceği mevki ve konum sayesinde, çok önemli devlet büyükleriyle bir araya geleceğine ve büyük anlaşmaların içine gireceğine delalet eder.

Rüyada Polis Arabasında Oturduğunu Görmek

Rüya sahibinin güvende ve emniyette olduğuna, hayatını ve çocuklarının hayatını maddi manada garanti altına aldığına işaret eder. Kişinin elde ettiği başarıları akıllıca takip ederek, yüksek mevlada gelirler elde ettiğine ve bunun sayesinde çok iyi konumlarda olduğuna yorulur.

Bazı yorumcular tarafından rüya; başarısızlığa ve sapılacak yanlış işlere delalet eder. Kişinin yanlış işlerle vakit kaybedeceğine, Allah’ın yolundan sapıp günah işlere bulaşacağına yorulur.

Rüyada Polis Arabasına Bindiğini Görmek

Rüyada polis arabasına bindiğini görmek; hayırlara vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına yorulur. Rüya sahibinin işiyle ilgili çok önemli bir gelişme yaşayacağına delalet eder. Eğer kişi memursa atanacağına, eğer öğrenciyse de tüm sınavlarından iyi notlar alarak geçeceğine yorulur. Serbest meslek erbabıysa da çok büyük ticaretlerin içinde bulanacağına yorumlanır.

Bazı yorumculara göre ise rüyada polis arabasına bindiğini görmek; kişinin eşiyle yaşayacağı problemlere delalet eder. Çıkacak büyük münakaşalara ve ardından bir süre küs kalmaya işaret eder.

Rüyada Polis Arabasına Çarptığını Görmek

Rüyada polis arabasına çarptığını görmek; kişinin kendi çabası ve eforuyla çok iyi konumlara geleceğine ve büyük başarılar elde edeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin başarılarının ardından büyük bir özgüven duyacağına, bu özgüvenin beraberinde başka başarıları getireceğine yorumlanır.

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek; kişinin ticari hayata atılacağına ve ufak engelleri aşarsa büyük başarılar elde edeceğine yorumlanır. Kişinin yüksek mevlada paralar kazanacağına, bu kazancını her zaman en yakınlarıyla paylaşacağına ve hayal dahi edemediği seviyelere geleceğine işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz