Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Seslenmek Görmek

Rüyada Seslenmek Görmek

Rüyada Seslenmek Görmek

Kişinin hayatında attığı adımlarda, iş hayatındaki çalışmalarında ve ailevi ilişkilerinde kendine düşen kısımda artık Allah korkusuna göre hareket edeceğine ve yaratana inancının gelişeceğine, daha da artacağına delalet eder. Bu durum da en kısa sürede hayırlı işlere ve güzel haberlere sebep olacak ilişkilere girmesine neden olacaktır.

Rüyada Arkadaşına Seslenmek 

Özellikle iş hayatın yaşanacak tatsızlıkların habercisidir. İyi geçinen iki ortak arasında olabileceği gibi takım arkadaşı ya da ofis arkadaşları arasından birisi ile tartışmaya girmeye ve can sıkıcı zamanların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Önemli Birisinin Seslenmesi 

Bir süredir umutla beklenen haberin en sonunda geleceğine ve aldığı güzel haber ile havalara uçacağına delalet eder. İşteki başarısının da artacağına, adından üstlerinin özgüyle bahsedeceğine yorumlanır.

Rüyada Anneye Seslenmek 

Aile hayatındaki ilişkilerde ya da iş hayatındaki gidişatta sorunlar çıkarak tatsızlıkların yaşanacağına delalet eder. Can sıkıcı ve yıpranmaya sebep olacak olaylar bir süre devam ederek kişinin psikolojik olarak da kötüye gitmesine sebep olacaktır. Özellikle ailevi sorunlar yaşanması uzunca bir süre kendine gelmekte zorluk çekeceğine haber verir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz