Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Şubat 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Uçak Düştüğünü ve Kurtulduğunu Görmek

Rüyada Uçak Düştüğünü ve Kurtulduğunu Görmek

Rüyada Uçak Düştüğünü ve Kurtulduğunu Görmek

Rüyada uçak düştüğünü görmek, alınacak kötü haberlere işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin aksayacağına, ters gidecek iş hayatı yüzünden maddi sıkıntılara düşeceğine yorulur. Genel olarak kısmetsizliğe, işlerin bozulmasına ve kötü günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada uçak düştüğünü ve kurtulduğunu görmek, sıkıntılı süreçlerin sonunun yakın olduğuna ve bu dönemde rüya sahibinin dirayetli olması gerektiğine yorulur. Maddi yönden refaha ermeye, ferahlamaya ve uzun zaman sonra derin bir nefes almaya yorumlanır.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyada uçak kazası görmek, hayal kırıklığına ve bekleneni bulamamaya delalet eder. Rüya sahibinin iş yaşantısının sarpa saracağına, tersliklerle karşılaşacağına ve hiç beklemediği insanlardan zarar göreceğine yorulur.

Rüyada Uçağın Denize Düştüğünü Görmek

Rüyada uçağın denize düştüğünü görmek, kötü haberler almaya ve alınan bu haberlerin ardından büyük hüzün, üzüntü duymaya delalet eder. Aynı zamanda aile içinde tatsızlıkların baş göstereceğine, huzurun bozulacağına ve büyük tartışmalar yapılacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Uçağın Düştüğünü Görmek

Rüyada uçağın düştüğünü görmek, kişinin kazanç kapılarının kapanacağına ve gelirinin gün geçtikçe daha da azalacağına hatta borçlanmaya kadar bu dönemin devam edeceğine yorulur. Rüya sahibinin rakiplerinin ilerleyeceğine fakat kendisinin hep birkaç adım daha geriden gideceğine delalet eder. Genel olarak maddi kayba uğramaya, borçlanmaya ve sıkıntılı süreçlere yorulur.

Rüyada Haneye Uçak Düştüğünü Görmek

Rüya sahibi hanesine uçağın düştüğünü görüyorsa, bu durum hane halkını bekleyen tehlikeli olaylar olduğunun habercisidir. Hane içinde yaşanacak sağlık sorunlarına, maddi krizlere ve huzursuzluklara yorulur.

Rüyada Uçaktan Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin riskli uğraşlar içinde olduğuna ve her an yeni engellerle karşılaşabileceğine delalet eder. İş hayatında girişilecek yeni projelerde büyük risk alınacağına ve bu riski rüya sahibinin çok dikkatli kontrol etmesi gerektiğine yorulur. Rüyada uçaktan düştüğünü ve yara almadan kurtulduğunu görmek ise karşılaşılan iş yaşantısında karşısına çıkan zararlardan fazla darbeler almadan kurtulacağına ve en kısa zamanda tekrar eski haline döneceğine delalet eder.

Rüyada Uçak Kazası Atlattığını Görmek

Rüyada atlatılan uçak kazası, yapılacak büyük bir yanlıştan son anda dönmeye ve doğru karar almaya delalet eder. Rüya sahibinin kariyeri ve iş yaşamıyla ilgili doğru bir karar alarak, ileride önüne çıkacak fırsatları arttırdığına delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz