Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Uçan Böcek Görmek

Rüyada Uçan Böcek Görmek

Rüyada Uçan Böcek Görmek

Rüyada uçan böcek görmek, kişinin etrafındaki kötü niyetli ve fesat kimselere işaret eder. Kişinin dostu olarak gördüğü bu kimselerden kötülük göreceğine, ardından dedikodusunun yapılacağına ve iftiraya uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu kötü huylu kimselerin gerçek yüzünü yakın zamanda göreceğine ancak bundan büyük bir hüzün ve üzüntü duyacağına yorulur.

Rüyada Vücudunda Böcek Görmek

Rüyada vücudunda böcek olduğunu görmek, kişinin karşısına çıkacak büyük fırsatlara işaret etmektedir. Vücudunda birden fazla böcek olduğunu görmesiyse fırsatların çok daha büyük olduğunu göstermektedir. Kişinin ayağına kadar gelecek bu fırsatları doğru değerlendirerek, işini büyüteceğine ve doğru yatırımlar yapacağına delalet etmektedir. Bahtının açılmasına, şansının yaver gitmesine yorulmaktadır.

Rüyada Böcek Görmek

Rüyada böcek görmek, yanlış seçimlere ve yapılacak büyük hatalara yorulmaktadır. Rüya sahibinin şansını ve önüne kadar gelen fırsatları doğru değerlendiremeyeceğine, büyük hatalar yapacağına ve bunlarda maddi manevi büyük zararlar göreceğine delalet eder. Genel olarak sıkıntı, dert, keder şeklinde yorumlanmaktadır. Maddi açıdan zarara uğramaya, parasal sıkıntı çekmeye ve psikolojik olarak zor günler geçirmeye işaret eder.

Rüyada Böcek Öldürdüğünü Görmek

Rüyada böcek öldürdüğünü görmek, dişli rakiplere ve iş dünyasında girilecek büyük rekabetlere delalet eder. Kişinin rakiplerinin oyununa gelerek işini kaybedeceğine, bulunduğu konumdan daha düşük hale geleceğine, yoksullaşacağına, kendisine verilen sözlerin zamanında yerine getirilmeyeceğine yorulur.

Rüyada Böcek Yediğini Görmek

Rüyada böcek yediğini görmek; mutsuz ilişkiye, eşle veya sevgiliyle yaşanacak tartışmalara, huzursuzluklara işaret eder. Rüya sahibinin evliliğinin mutsuzlukla geçeceğine, tatsızlıklar yaşanacağına ve bununla birlikte başka sıkıntılar da eklenerek çok kötü bir vakit geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada Böcek Yakaladığını Görmek

Rüyada böcek yakaladığını görmek; içten pazarlıklı, fesat ve kötü niyetli kimselere yorulur. Kişinin dedikoducu ve içten içe kişinin kötülüğünü isteyen arkadaşlarının olduğuna delalet eder. Aynı zamanda mutsuz beraberliğin veya evliliğin de işaretçisi durumundadır. Hane içinde baş gösterecen sıkıntılara, fikir ayrılıklarına ve büyük kavgalara yorulmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz