Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Haziran 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Uyandığında Gelecek Zamanda Olduğunu Görmek

Rüyada Uyandığında Gelecek Zamanda Olduğunu Görmek

Rüyada Uyandığında Gelecek Zamanda Olduğunu Görmek

Rüyada uykudan kalktığında kendini gelecek zamanda görmek genel olarak hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına yorulur. Rüya sahibinin bir süredir ters giden iş hayatındaki bazı olayların düzeleceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve yüksek mevkilere ulaşacağına delalet eder. Elde edilen gelirlerin doğru yatarım araçlarıyla kullanılarak daha yüksek gelirler elde edileceğine, ganimet ve mal mülk sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada gelecek zamanda olduğunu görmek; rüya sahibinin teknoloji ile ilgili işlere girişeceğine ve bu işlerde büyük başarılar elde edeceği anlamına gelmektedir. Yaptığı işlerden elde ettiği kazançlarla mantıklı yatırımlar yaparak, evlatlarına güzel bir gelecek bırakacağına yorulur.

Rüyada Uyandığında Kendini Geçmişte Bulduğunu Görmek

Rüyada uyandığında kendini geçmiş zamanda bulmak, rüya sahibinin geçmişte yaptığı hatalardan dolayı büyük bir pişmanlık duyacağına işaret eder. Bu pişmanlıklardan ötürü hem maddi kayba uğrayacağına hem de sevdiklerinin sevgisini kaybedeceğine yorulur.

Başka tabircilere göre ise bu rüya, geçmişten gelen dosta kavuşmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin senelerdir görüşmediği dostuyla sonunda kavuşacaklarına ve birlikte hayırlı işler yapacaklarına işaret eder. Aynı zamanda aile içinde sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bolluk bereketlik içinde zaman geçirileceğine yorulur.

Rüyada Uykudan Uyandığını Görmek

Rüyada uykudan uyanmak, rüya sahibi açısından yeni başlangıçlara ve uyanışlara yorulmaktadır. Çevresindeki kötü niyetleri insanları sonunda farkedeceğine ve bu kimselerle ilişki bağını koparacağına yorulur. Rüya aynı zamanda tüm borç defterlerinin kapanacağına, rüya sahibinin bundan sonra daha özgür ve ferah içerisinde yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada Uykudan Uyandıktan Sonra Tekrar Uyandığını Görmek

Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi açıdan zor günlerin içinde olduğuna yorulur. Uzun zamandır üstünden atamadığı ölü toprağın olduğuna, sürekli tembellik hissederek işlerini yarım yamalak yaptığına ve hayatı ıskaladığına delalet eder. Genel olarak hayırlı şeylere yorulmayan bu rüya, maddi açıdan büyük bir borcun altına girileceği ve maddi olumsuzluklardan ötürü hane içinde büyük kavgalarına yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Korkuyla Uykudan Uyandığını Görmek

Rüyadadan korkmuş şekilde uykudan uyandığını görmek, rüya sahibinin başına gelecek kötü olaylardan etkileneceğine ve psikolojik olarak hasar alacağına delalet eder. Bunun dışında rüyayı gören kimsenin karşısına çıkacak büyük bir fırsata ve bu fırsatı değerlendirirse, zenginliğe kavuşacağına hakkında hayırlı şeylerin olacağına yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz