Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Vajinal Akıntı Görmek

Rüyada Vajinal Akıntı Görmek

Rüyada Vajinal Akıntı Görmek

Rüyada vajinal akıntı görmek, rüyayı gören kişinin hayatında büyük gelişmelerin olacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadığı evden ya da şehirden taşınmasına veya işini değiştirmesine işaret eder. Rüya sahibinin kariyerinde emin adımlarla ilerleyeceğine, maddi anlamda bol kazanç sağlayacağına ve işlerinde başarılı olacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin bahtının açık olduğu şeklinde de yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin çevresi tarafından sevilen ve sayılan bir kimse olduğuna işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Bir Kadının Vajinal Akıntısı Olduğunu Görmek

Rüyasında bir kadının vajinal akıntısı olduğunu gören kişinin mahçup olacağı bir hadise yaşamasına ve üzülmesine işaret eder. Rüya sahibinin gözyaşı dökmesi şeklinde yorumlanır. Ayrıca bazı yorumculara göre ise rüyada kadının vajinal akıntısı olduğunu görmek, rüya sahibinin eşinden ihanet görmesine, iş ortağının haksızlığına uğramasına ve dostlarıyla arasının açılmasına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin şansının kötü gittiğine ve bahtının kapandığına işaret eder.

Rüyada Bir Erkeğin Vajinal Akıntısı Olduğunu Görmek

Rüyasında erkek olduğu halde vajinal akıntısı olduğunu gören kişinin hayatının güzel olacağı bir döneme girmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin şanslı bir kimse olduğu ve etrafında her zaman destek alacağı birilerinin olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde elde edeceği kazancın artmasına ve başarılı bir iş insanı olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bahtının açık ve kısmetlerinin bol olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Vajinal Akıntıyı Ellediğini Görmek

Rüyasınsa vajinal akıntıyı ellediğini gören kişinin harama el uzatacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kötü niyetli insanlarla iş birliği yapacağına ve masum insanların hakkını yiyeceğine işarete den bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hanesindeki huzurun kaçacağına, eşi ile arasının bozulacağına ve sağlığını yavaş yavaş kaybedeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hatalarını farkedip pişman olacağı ancak geç kaldığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada İç Çamaşırında Vajinal Akıntı Görmek

Rüyasında iç çamaşırında vajinal akıntı olduğunu gören kişinin alacağı güzel bir haber ya da hediye şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hanesinde mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişi bekar ise yakın zamanda hayatını birleştireceği kişi ile tanışıp evlenmesine, evli ise de hayırlı bir evlat sahibi olacağına işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz