Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Temmuz 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Asma Görmek

Rüyada Asma Görmek

Rüyada Asma Görmek

Rüyada asma görmek, zengin ve iyi huylu kadınla evlilik yoluna girmeye delalet eder. Hayatını mutlulukla doldurmaya, bolluğun bereketin her daim olmasına ve eşle yaşanacak çok güzel bir geleceğe yorumlanır. Rızkını arttırmaya, bolluk ve bereket görmeye, işlerini gün geçtikçe daha da büyütmeye delalet eder.

Rüyada Asmadaki Üzümlerden Kopardığını Görmek

Rüyada asmadaki üzümlerden kopardığını görmek, koparılan üzüm miktarına göre birikiminden harcamaya işaret eder. Hazır parayı yemeye, ilerleyen zamanlarda yoksulluk görmeye ve işsizliğe delalet eder. Elindeki maldan ve mülkden olmaya, kıtlık geçmeye yorumlanır.

Rüyada Asma Yaprağı Görmek

Rüyada asma yaprağı görmek, mutluluğun ömür boyu süreceğine ve hayatın kişiye sürekli şans ve bereket getireceğine yorumlanır. Önemli insanlarla tanışmaya, birlikte iş birlikleri kurmaya ve şansının yaver gitmesine delalet eder. Aynı zamanda hayırlı evlat sahibi olmaya, evlatlarla geçirilecek güzel ve kaliteli vakitlere yorulur.

Rüyada Asmadan Üzüm Topladığını Görmek

Rüyada asmadan üzüm topladığını görmek, evlenilecek kadın sayesinde büyük ganimet sahibi olmaya işaret eder. Zengin bir kadınla yapılacak izdivaca, bu izdivacın mutluluk ve bereket getireceğine, hayırlı, sağlıklı evlat sahibi olmaya yorumlanır. Parlak bir geleceğe, aydınlık günlere işaret eder.

Rüyada Asmayı Kurumuş Görmek

Rüyada asmayı kurumuş görmek, maddi anlamda sıkıntı ve derde düşmeye yorumlanır. Borçlanmaya, işlerinin ters gitmesine, sağlık sorunlarının baş göstermesine yorulmaktadır. Hane içinde baş gösterecek büyük kavgalara ve küskünlüklere de yorumlanmaktadır.

Rüyada Asma Yaprağı Sardığını Görmek

Rüyada asma yaprağı sardığını görmek, yapacağı işten büyük fayda sağlamaya ve insanlara faydası dokunacak projelerde bulunmaya delalet eder. Pek çok insanın hoşgörüsünü kazanmaya, saygınlık kazanmaya ve istediğinden daha iyi mevkilere gelmeye yorumlanır.

Rüyada Asmayı Yapraksız Görmek

Rüyada asmayı yapraksız görmek; hali hazırdaki işlerin ve düzenin bozulmasına, şanssızlığa delalet eder. Kişinin kısmetinin kapanacağına, başının uğursuzluk ve kötü olaylardan bir süre kurtulamayacağına, daha çok emek etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Asma Üzüm Görmek

Rüyada asma üzüm görmek, istediği yaşamı sürmeye ve tüm dualarının kabul olmasına yorulur. Kişinin istediği her şeyi eninde ya da sonunda elde edeceğine, giriştiği her işte başarıyı tadacağına yorumlanır. Maddi gelirini arttırmaya, yaşam standartını yükseltmeye delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz