Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Mart 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek; itibara, saygınlığa ve yüksek makama erişmeye işaret eder. Kişinin başbakanla aynı masada bulunmasıysa yüksek mevkideki kimselerle birlikte büyük iş birlikleri yapılacağına, işlerini büyütmeye ve bolluk, berekete delalet eder. Rüya sahibinin geleceğinin parlak olduğuna, rızkının artacağına, hayal etmediği yerelere geleceğine yorulur.

Rüyada Başbakanı Misafir Etmek

Rüyada başbakanı misafir ettiğini görmek, uzun zamandır görüşülmeyen dosta işaret eder. Bu dostla birlikte yapılacak ortak işlere, bu işlerden alnının akıyla çıkmaya ve büyük başarılar elde etmeye yorumlanır. Bazı yorumculara göreyse resmi mertebelerden alınacak desteklere, yardımlara yorulmaktadır.

Rüyada Başbakanla Görüştüğünü Görmek

Rüyada başbakanla görüştüğünü görmek, rüyanın tam olarak nasıl olduğuna bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Eğer rüya sahibi kendisini başbakanla fikir alışverişi sırasında görüyorsa, bu rüya terfi atlamaya ve kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmaya delalet eder. Şayet başbakanla görüşürken kişi kendini mahkum veya esir olarak görüyorsa, tüm esaretinden kurtulacağına ve refah seviyesini arttıracağına yorulur.

Rüyada Başbakanın Elini Sıktığını Görmek

Rüyada başbakanın elini sıktığını görmek, kudret sahibi ve itibar gören rüya sahibine yorulur. Kişinin toplum tarafından sevilen, saygılan ve hürmet gören bir kimse olduğuna delalet eder. Yakınlarına elinden gelen desteği gösteren, hayırsever ve Allah katında iyi ahlaklı kimseye işaret eder.

Rüyada başbakanının elini sıkmak, bazı tabirciler tarafındansa kendi işinin patronu olmaya ve kazancını kat kat arttırmaya yorulmaktadır.

Rüyada Başbakanı Sinirli Görmek

Rüyada başbakanı sinirli şekilde görmek, iş yaşamında meydana gelecek huzursuzluklara ve tatsızlıklara yorulur. Kişinin işinde beklentilerini bulamayacağına, tabiri yerindeyse ne uzayacağına ne kısalacağına ancak kısa zaman içinde maddi sıkıntılar çekeceğine yorumlanır. Maddi yönden yaşanacak huzursuzlukların, hane içinde kavgalara dönüşeceğine ve evlat, eşle tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kendini Başbakan Olarak Görmek

Rüyada kendini başbakan olarak görmek; parlak geleceğe, kendini yüksek mertebeye getirmeye ve işinde başarılı bir şekilde ilerlemeye delalet eder. Kısmetinin açılması, bereketin artması ve şansın dönmesi olarak da yorumlanabilmektedir. Rüya sahibinin tüm borçlarından kurtulacağına, elinin kısa zamanda bollaşacağına, birikim yapacağına ve sükunet içinde yaşam süreceğine yorulur. Ayrıca rüya sahibi eğer işsizse kısa zamanda işe gireceğine, şayet bekarsa kısa zamanda izdivaç yoluna gireceğine delalet etmektedir. Genel olarak hayırlı, kısmetli ve bereketli olaylarla açıklanır.

Rüyada Başbakanın Sesini Duymak

Rüyada başbakanın sesini duymak, alınacak müjdeli habere yorulur. Kişinin yakın zamanda sevinçli bir haber alacağına, bu haberden sonra büyük kutlama yapacağına ve yaşamında köklü değişimlerin meydana geleceğine yorulur. Hayırlı ve olumlu bir rüya açıklanmaktadır.

Rüyada Başbakanla Yürüdüğünü Görmek

Rüyada başbakanla yürüdüğünü görmek, yoksulluktan kurtulmaya ve zenginleşmeye işaret eder. Rüya sahibinin işlerini büyüterek kendinden sonraki nesle de faydalı ve yararlı birikimler bırakacağına, mantıklı yatırımlar yapacağına ve insanlığa faydası dokunacak işlerin içerisinde bulunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Başbakanın Korumalarını Görmek

Rüyada başbakanın korumalarını görmek; emniyet ve güvende olmayı simgeler niteliktedir. Rüya sahibinin maddi ve manevi yönden yakın birinden destek göreceğine, kendini rahatlatacağına ve emniyetli biçimde huzura ereceğine delalet eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz