Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada İlik Görmek

Rüyada İlik Görmek

Rüyada İlik Görmek

Rüyada ilik görmek, rüya sahibinin uzun zamandır sıkıntı yaşadığını ve bu sıkıntıları kimseye söyleyemediğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde zarara uğradığı, maddi kayıplar yaşadığı ve bir desteğe ihtiyacı olduğu fakat aradığı desteği bulamadığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin geçim sıkıntısı çektiği, sevdikleriyle tartışma yaşadığı, eşi ile arasının açıldığı şeklinde yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin bir hastalık haberi alacağına ve büyük üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kemik İliği Görmek

Rüyasında kemik iliği gören rüya sahibinin bir hevesle girdiği işten zararla çıkması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin beklenmedik zamanda gerçekleşen bu sıkıntısının yine beklemediği bir yerden yakın zamanda büyük bir destek göreceğine ve bu destekle beraber yaşanan sıkıntıları ortadan kaldıracağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada kemik iliği görmek, rüyayı gören kişinin yardıma ihtiyacı olan birilerine yardım edeceği ve kendisininde karşılığını alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hayvan İliği Görmek

Rüyada hayvan iliği görmek, rüyayı gören için hayatında güzel gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin bol kazançlı işlere girişeceğine ve başarılı olacağına, kendisinde ya da sevdiklerinden birinde hastalık varsa o kişinin şifaya kavuşacağına, toplum tarafından sevilip sayılan bir kişi olacağına, eşi ile münasebetinin artacağına, ailesiyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, bekar ise evleneceğine, kısmetlerin ayağına kadar geleceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada hayvan iliği görmek, kız evlat sahibi olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Düğme İliği Görmek

Rüyada düğme iliği görmek, rüya sahibinin sağlıklı ve uzun bir ömrü olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yakın zamanda sevinçle karşılayacağı bir haber almasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hastalığı varsa sağlığa kavuşmasına, işlerinde bol kazanç sağlayıp başarılı olmasına, hayırlı bir kısmetle evlenmesine, uzun zamandır görmediği ailesinden birine ya da bir dostuna kavuşacağına, beklenmedik bir yerden gelecek helal parayla borçlarını kapatacağına işaret eder.

Ayrıca rüya sahibinin ailesiyle birlikte geçim sıkıntısı çekmeden, kimseye minnet etmeden bir hayat süreceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Düğme İliği Açmak

Rüyasında düğme iliği açtığını gören kimsenin hayatta her istediğine kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin uzun zamandır istediği ve hakettiği hayatın gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, aile büyükleri tarafından destekleneceğine, sıkıntıdan uzak mutlu bir hayat süreceğine, varsa hastalığının şifa bulacağına, bolluk ve bereket içinde huzurla yaşayacağına işaret eder.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz