Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Nisan 2024
Rüya İstasyonu
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada Makat Görmek

Rüyada Makat Görmek

Rüyada Makat Görmek

Maddi yönden gelişmeye ve iş hayatı için kendisine yeni kapılar açılacağına delalet eder. Kendisine açılacak olan kapılar sayesinde de konforlu ve bol kazançlı bir hayata gireceğine yorulur. Elindeki parayı nasıl katlayacağını ve nasıl daha da yükseleceğini bulacağına, en sonunda elinin bol para, bol kazanç ve bolca iş ile dolacağına haber verir. İçerisinde bulunduğu hayattaki maddi kazanç durmayacaktır. Çünkü nasıl para kazanacağını bilecektir ve elindeki parayı işe yatıracaktır.

Rüyada Makatta Bir Şey Görmek 

İş hayatında önünü tıkayan şeyler olacağına ve kendi yolunda ilerlemekte güçlük çekeceğine yorulur. İnişli çıkışlı bir iş hayatına dönüşerek maddi kazancının giderek azalacağına, işlerinin bir türlü yoluna girmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Temiz Makat Görmek 

İşlerinin çok iyi gideceğine ve temiz işlerde çalışarak hem hayırlı sonuçlar elde edeceğine hem de bol kazanç sağlayacağına haber verir. Fırsatlarının artarak maddi kazancının katlanacağına, konforlu bir hayata girişeceğine yorulur.

Rüyada Makatını Büyümüş Görmek 

İş hayatında elinde tuttuğu işleri giderek arttıracağına ve kendisini içinde bulunduğu işte yükselteceğine, daha başarılı işler yapacağına ve çok paralar kazanacağına haber verir.

Rüyada Makatında Çıban Görmek 

Yine iş hayatı ile ilgilidir ve kişi oturamadığını görüyor ise bu durum iş hayatında büyük sorunlar yaşamaya, parasal sıkıntılar ve borç harçla mücadele etmek zorunda kalacağına delalet eder. Bu şekildeki eksiklikler nedeni ile de psikolojik yıpranmalar yaşayacağına da yorulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz